WZROST

Wspieranie Zasobów Regionalnych: Optymalizacja Strategii i Technologii

To genialny Projekt Wzrostu
dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw
opracowany przez fundację Instytut Geniuszu

ZAMAWIAM BEZPŁATNY RAPORT

Po kliknięciu w przycisk przekierujemy Cię na podstronę z formularzem, po którego wypełnieniu otrzymasz od nas raport widoczności w internecie w ciągu 7 dni roboczych.

Działaj lokalnie – Myśl globalnie

Jedną z misji Instytutu Geniuszu jest wzmacnianie potencjału i geniuszu ukrytego w małym, lokalnym biznesie. Chcemy przyczynić się do rozwoju regionalnego i wzmocnić pozycję i wpływ lokalnych przedsiębiorców.

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu własnego biznesu, badania i obserwacje rynku, uczenie się od najlepszych pozwoliło nam wypracować PROGRAM WZROST skierowany dla osób prowadzących małe i średnie firmy.

Obecnie rozpoczęliśmy wdrażanie go w Polsce i szukamy partnerów, którzy chcą podjąć z nami współpracę. Z danego MIASTA lub OBSZARU wybieramy JEDNEGO przedstawiciela z danej branży i z użyciem nowoczesnych narzędzi przeprowadzamy dla niego analizę – JAK ZWIĘKSZYĆ ILOŚĆ KLIENTÓW
i OSIĄGNĄĆ WZROST DOCHODÓW?

Krok pierwszy

1

Wykonaj pierwszy krok, wypełnij wniosek i odbierz bezpłatny raport, który dotyczy Twojego biznesu. Zawarte w nim informacje dostarczą Ci niezbędnych danych, które zweryfikują obecną widoczność w Internecie Twojego przedsiębiorstwa pod każdym aspektem.

To bardzo ważny element całej biznesowej układanki, który zostanie przygotowany przez naszych ekspertów specjalnie dla Ciebie w ramach programu WZROST.

Wypełnij wniosek, po czym w ciągu 7-miu dni roboczych otrzymasz gotowy raport.

CHCĘ ZŁOŻYĆ WNIOSEK

W jaki sposób w pełni wykorzystać tak potężną przewagę rynkowo - informacyjną?

Dokonaj szczegółowej i profesjonalnej analizy raportu z naszym ekspertem przy ulubionej kawie lub herbacie w formie konsultacji online. Sprawimy, by trudne pojęcia i język marketingu był dla Ciebie w pełni zrozumiały.

Dzięki temu całkowicie skorzystasz z biznesowej okazji, zadając wszystkie nurtujące Cię pytania i otrzymasz odpowiedzi związane z poprawą widoczności Twojej działalności w Internecie.

U nas nic nie dzieje się przypadkowo, więc nazwaliśmy
tę konsultację KAWKA Z MARIO :)

Mario Mariusz kamecki

Mario Mariusz Kamecki to nasz ekspert i główny konsultant w programie WZROST. Mario potrafi szybko dostrzec luki i potencjały w Twoim systemie i zaproponować skuteczną strategię działania. Ma duże poczucie humoru i niebanalne pomysły. To marketingowy geniusz (więcej o Nim przeczytasz na końcu albo TUTAJ - LINK DO OPISU).

Chcesz, aby to właśnie Twoja firma była
naszym Partnerem w programie WZROST, kliknij:

CHCĘ WYPIĆ
KAWKĘ Z MARIO

CO TO JEST PROGRAM WZROST?

To nowoczesna strategia marketingowa oparta na

4 filarach biznesu:
- RUCH – czyli Twoi klienci,
- SYSTEM – czyli specjalnie dobrana strategia działania,
- WIEDZA – czyli znajomość narzędzi, mechanizmów, psychologii i doświadczenie praktyczne,
- AUTOMATYZACJA – czyli takie zarządzanie narzędziami, aby robić mniej a zarabiać więcej.

To skuteczny marketing w 4 krokach:

1

2

3

4

NASZ PROGRAM WZROST to indywidualnie zaplanowana strategia działań marketingowych, która pozwoli Ci w skuteczny sposób dotrzeć do potencjalnych klientów i wyróżnić się na tle konkurencji.

Korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi do analizy, zaawansowanych algorytmów, sztucznej inteligencji, automatyki Googla, Facebooka i wieloletniego doświadczenia. To Złoty Graal w biznesie.

To system, który sprawia, że marketing skupiony na pozyskiwaniu klientów dla Twojej firmy jeszcze nigdy nie był tak prosty, a jednocześnie tak skuteczny.

Marketing na najwyższym poziomie, który jest skupiony w 100% na efektach, a nie na pustych zasięgach.
I to w sposób automatyczny, bez marnowania Twojego czasu na szukanie osób, które zechcą polecić Twoje usługi znajomym. Dzięki czemu Ty i Twoja firma będziecie rosnąć w siłę, jednocześnie skupiając się na tym, co dla Was najważniejsze.

PAMIĘTAJ

Z danego MIASTA lub OBSZARU wybieramy JEDNEGO przedstawiciela z danej branży.

Krok drugi

2

Istnieje jednak pewne ryzyko, o którym firmy marketingowe milczą. To pytanie, na które musisz sobie odpowiedzieć zanim podejmiemy współpracę:

Czy jesteś na to gotowy/a?

Więcej klientów może wymagać od Ciebie wielu zmian:
– zatrudnienia więcej pracowników,
– zatrudnienia drugiej recepcjonistki,
– otwarcia drugiego lokalu,
– zainwestowania w wizerunek,
– bycie rozpoznawalnym na mieście...
Pytanie, czy jesteś na to gotowy/a?

Jeśli TAK, chcesz więcej klientów, to program WZROST jest właśnie dla Ciebie!

Co dla Ciebie zrobimy?

Zbadamy dla Ciebie najlepszą grupę docelową.

Podczas sesji strategicznej, zaprojektujemy strategię komunikacji z Twoimi potencjalnymi klientami na Facebooku i Instagramie jak i stacjonarnie.

Stworzymy unikalne kreacje reklamowe – Twoje reklamy już nigdy nie będą pomijane.

Zapewnimy Ci stały napływ potencjalnych klientów.

Zadbamy o Marketing najwyższych lotów.

Codziennie będziemy analizować i optymalizować reklamy przez cały okres współpracy, aby dostarczyć Ci jak najwięcej jakościowych klientów jak najmniejszym kosztem.

Dostaniesz indywidualne wsparcie, po którym skończą się wiadomości typu “Dziękuję, zastanowię się”, „Może innym razem” czy „Zobaczę jeszcze u konkurencji, może wrócę”.

Wdrożymy narzędzia automatyzujące czasochłonne procesy sprzedaży i obsługi klienta.

Dołączymy pozostałe “motory napędowe” pozyskujące klienta. Reklama na Facebooku i Google to tylko kilka % naszych możliwości.

Uwolnimy Twój czas, który teraz poświęcasz na poszukiwanie metod pozyskania nowych klientów.

W tym momencie masz dwie opcje:
1. Przystąpisz do programu WZROST i skorzystasz z profesjonalnej strategii marketingowej zapewniając sobie więcej klientów i rozwój.

2. Nie zrobisz NIC i w zasadzie nic się w Twoim biznesie nie zmieni, a Ty dalej będziesz szukać nowych klientów ze źródeł, które znasz, bez systemu, zupełnie przypadkowo i bez możliwości skalowania.

Kim jest Mario?

Mariusz Kamecki to człowiek o wielkim sercu i szerokich horyzontach. Odważny i szybki jak błyskawica. Swój pierwszy biznes otworzył, gdy miał zaledwie 20 lat. Próbował sił w wielu branżach, aż w 2006 roku zdecydował się na wyjazd do Irlandii. Tam wciąż przekręcali jego imię, więc zaczął się przedstawiać Mario.

W Irlandii początkowo jak większość emigrantów pracował u kogoś, ale kłopoty z zasięgiem internetowym we własnym domu sprawiły, że zaczął szukać rozwiązania. Założył Internet sobie, potem sąsiadowi, a potem... Założył firmę MYNET, pozyskał inwestora i po kilku latach podłączył do internetu całe hrabstwo Tipperary, a jego firma osiągnęła milionowe dochody. Nie było to łatwe, lecz tam, gdzie inne firmy mówiły „nie da się”, On wkraczał ze swoją ekipą i udowadniał, że się da.

W międzyczasie był jednym z twórców lokalnego Klubu Biznesmenów, którzy regularnie spotykali się, wymieniali doświadczeniem, kontaktami i polecali nawzajem swoje usługi, co po zaledwie półtora roku przyniosło wspólny wzrost dochodów rzędu 3 mln euro!

Wtedy też zaczął zgłębiać tajniki marketingu. Ukończył wiele kursów i szkoleń, a uczył się od najlepszych – nie szczędził środków i czasu, bo marketing internetowy stał się Jego pasją.

Jeśli szukasz genialnego pomysłu na swój marketing,
to umów się na „KAWKĘ Z MARIO”.

Ile to kosztuje?

„Kawka z Mario” to godzinna konsultacja z ekspertem. Koszt godzinnej konsultacji to jedyne 20 zł, ponieważ jest ona dofinansowana przez program WZROST. Dorzucasz jedynie cegiełkę na fundację za ANALIZĘ MARKETINGOWĄ, którą otrzymasz po spotkaniu.

Udział w programie WZROST jest płatny, są też dofinansowania dla osób prowadzących działalność gospodarczą, które chcą poszerzyć swoją obecność na rynku o przestrzeń internetową.

Mamy dla Ciebie kilka opcji – od niewielkich comiesięcznych opłat do większych kosztów rozbudowanej akcji marketingowej.

Wszystko zależy od Twoich możliwości finansowych i gotowości do zmiany i rozwoju.