GENIUSZ JEST W KAŻDYM Z NAS

A my pomagamy mu rozbłysnąć

Dowiedz się czegoś o nas

Wierzymy, że Geniusz jest w każdym z nas.

Rozwijamy wyobraźnię, szukamy nowych dróg, nowych rozwiązań, uczymy się na błędach.

Łączymy to, co nieoczywiste, przyglądamy się paradoksom i absurdom. Wiemy, że łączenie talentów i umiejętności ludzi z różnych dziedzin i kultur owocuje przedsiębiorczością, rozwojem gospodarczym i kulturalnym.

Tworzymy przestrzeń na poznawanie się, budowanie więzi, współpracę i uczenie się od siebie nawzajem.

Wnosimy w społeczność dobro i piękno, ukazujemy ludzki geniusz poprzez tworzenie i propagowanie sztuki, kultury, nowatorskie rozwiązania, zaskakujące pomysły, nowe technologie oraz różne dziedziny, w których przejawia się ludzka kreatywność.

Wprowadzamy pozytywne zmiany w naszym otoczeniu oraz chcemy mieć coraz większy wpływ na zmiany w skali kraju i świata.

Ważne są dla nas działania wspierające harmonijny rozwój człowieka jako jednostki i człowieka jako części całego ekosystemu Ziemi i wszechświata.

Statut

Poniżej możesz pobrać statut naszej fundacji.

Pobierz PDF

Sprawozdania roczne

Poniżej znajdują się nasze sprawozdania roczne.

202120222023

Rozliczenia projektów

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

POZNAJ NAS

Elżbieta Wilk

Fundatorka i prezeska fundacji. Porusza ją Piękno – w naturze, w człowieku, w paradoksach życia, w zmienności i różnorodności. W każdym znajdzie coś dobrego. Osoba o wielu talentach – pisze, reżyseruje, tworzy grafiki, kolaże i ma rękę do kwiatów. Lubi projektować logotypy. TEATR i PORUSZENIE to jej pasja, a natura i cisza są dla niej głównym źródłem zasilania.

Mariusz Kamecki

Pomysłodawca fundacji. Wizjoner. Człowiek o wielkim sercu i szerokich horyzontach. Odważny i szybki jak błyskawica. Znany jako Mario, bo tak nazywali go w Irlandii, gdzie mieszkał przez kilkanaście lat i podłączył do internetu hrabstwo Tipperary. Mówi o sobie Miścz Marketingu, bo promowanie ludzkiej działalności to jego pasja. Jeśli szukasz genialnego pomysłu na swój marketing, to umów się na „KAWKĘ Z MARIO”.

Jakub Dudziak

Kuba to nasz spec od filmów – lubi nie tylko oglądać, ale i zaglądać za kulisy, żeby dowiedzieć się "jak to jest zrobione". Jego ulubieni reżyserzy to Guy Ritchie i Edgar Wright. To pasjonat-samouk, obecnie uczy się montażu filmu. Jego druga pasja to wszelkiego rodzaju gry planszowe, głównie te logiczne, dlatego znajomi mówią o nim "Mistrz Gier". Kuba ma krytyczny umysł i lubi dyskutować, a najlepiej przy dobrym jedzeniu – nigdy nie odmówi pysznego ramenu i pierogów

Jakub Piątek

Kuba jest bardzo pracowity i jak ma coś zrobić, to na pewno zrobi. Wciąż się rozwija i uczy, bo chce założyć własną firmę. Biznes to jego pasja i sposób na wniesienie do świata czegoś wartościowego. W wolnej chwili uprawia sport, nawet jak mu się nie chce, aby trenować nie tylko ciało, ale i dyscyplinę.Kuba jest otwarty i spontaniczny, łatwo nawiązuje kontakty. Ufa sobie i wie, że poradzi sobie nawet w najtrudniejszych sytuacjach. To nasz czarny koń, na którego warto postawić.

To możesz być Ty!

Dołącz do nas!