GENIUSZ JEST W KAŻDYM Z NAS

A my pomagamy mu rozbłysnąć

PORUSZENIE

to droga do siebie

Aby się poruszyć, trzeba się zatrzymać…

aby z ciekawością i akceptacją zauważyć to, co we mnie i to, co wokół mnie. Zobaczyć się bez oceny i porównań. Odprężyć się, odpocząć i odetchnąć z ulgą, że nic nikomu nie muszę udowadniać. A potem iść do życia i świecić swym naturalnym, życiodajnym BLASKIEM.

PORUSZENIE to droga do swojej mocy

Na tej drodze mamy wielkiego sprzymierzeńca, jakim jest ciało. Kontakt z nim gwarantuje dostęp do czucia i naszych zasobów, a więc do siebie. Uczymy się brać odpowiedzialność za wszystko, co nas spotyka, rezygnujemy z roli ofiary miotanej przez los, władzę, system, Boga… A to wyzwala nasze Piękno, naszą Moc i naszą Unikalność.

Początek

Na początku nie będzie łatwo postawić siebie w centrum uwagi, dlatego zrobimy to razem. Pomoże Ci przyjazna atmosfera, swoboda doświadczania bez oceny i porównywania, wspierająca grupa oraz proste ćwiczenia, które dają wielkie zmiany ...

Mówienie nie wystarczy

Emocje, umysł i ciało to nierozerwalna trójca, więc wyróżnianie jednego aspektu lub lekceważenie innego prowadzi do pozornego rozwoju, bo wciąż brakuje nam harmonii i zjednoczenia.

Jak wyglądają zajęcia?

Podczas zajęć korzystam z różnych technik choreoterapii, z ćwiczeń bioenergetyki Lowena, kinezjologii, RTZ (rozpoznawanie podświadomych programów i przekonań i ich transformacja). Stosuję medytacje i wizualizacje, taniec spontaniczny i elementy dramy. Poprzez świadomy kontakt ciałem – ruch, oddech i głos – uwalniamy napięcia, blokady i emocje, poznajemy schematy swojego działania oraz szukamy lekkości i komfortu w ruchu i w życiu.

Co zyskasz na PORUSZENIU?

– odpocznienie
– świadomość ciała i emocji
– pewność siebie
– rozluźnienie
– akceptację
– odwagę
– wewnętrzny spokój
– miłość i szacunek do siebie
– wzrost poczucia humoru
– poznasz swoje schematy i ograniczające przekonania
– nauczysz się komfortowego korzystania z energii, ciała i działania

Co o PORUSZENIU mówią inni?

Marta

Zaglądam do swojego wnętrza i poznaje samą siebie. Odkrywam swoje mocne strony i przekraczam bariery własnego umysłu. Pozbywam się kompleksów. Czuję się bardzo kobieco i pięknie w towarzystwie innych wspaniałych kobiet. Polecam wszystkim kobietom.Zróbcie coś pięknego dla siebie. Odkryjecie swoją kobiecość i twórczość.

Elżbieta

Spotkania z cyklu ,,Poruszenie'' prowadzone przez Elę, w ktorych brałam udział były dla mnie bardzo ciekawe i owocne. Chociaż nie są to moje pierwsze doswiadczenia z tego rodzaju pracą na dsobą ,ale dzięki Eli znowu odkryłam coś nowego, innego dla siebie. Widać w jej pracy wielkie zaangażowanie ,pasję i profesjonalizm. Myślę, że warto przyjść i poświecic ten czas sobie i zdobyc coś fajnego, rozwojowego, pod okiem fachowych, kreatywnych osób jak Elżbieta.

Jola

Magia! Piękne spotkanie ciała emocji i umysłu.Doświadczenie, które warto przeżyć, które porusza i długo pracowało we mnie... i zbliżyło mnie do siebie i do innych. To duża siła tych zajęć, które stanowią element rozwoju osobistego z którym trochę jest tak, że jak się go już rozpocznie, to trudno jest skończyć… Elu, dziękuje za piękne spotkanie :-*

Kasia

Elu trafiłam na twoje zajęcia za namową mądrej i dobrej kobiety... (dziękuję). Z otwartym umysłem i ciałem stanęłam twarzą w twarz : mało tego - dłoń w dłoń w gronie nieznanych mi kobiet, i wiesz co - bomba!Atmosfera ..muzyka ..Twoje proste gesty spowodowały, że się świetnie poczułam i złatwością przyszło mi podążać w pląsach nowej muzy i zagłębiać się w siebie .O dziwo to prosta przebywania i tańczenia razem daje dużo siły i pozwala znaleźć małe kawalątki siebie które zgubiłam, schowałam... Duuużo radości i śmiechu, nowe sytuacje w których mnie stawiasz sprawiają że z ciekawością uczestniczę w spotkaniach...Oczywiście zawsze wychodzę z nich pełna dobrej mocy i przekonania że zrobiłam dużo dobrego dla siebie - Tak ! Dla Siebie !!!

PORUSZENIE prowadzi

Elżbieta Wilk

Porusza mnie Piękno – w naturze, w sobie samej, w drugim człowieku, w paradoksach życia, w zmienności i różnorodności.

PORUSZENIE prowadzę od 2016 r.
W maju 2021 uzyskałam międzynarodowy certyfikat VCC Mentora Rozwoju wg autorskiej metody pracy, którą stosuję podczas warsztatów PORUSZENIE. Posiadam również dyplom trenera choreoterapii oraz terapeuty kinezjologa (ukończyłam kurs III stopnia kinezjologii).

Kwalifikacje

Oddychanie pobudza uczucia, a tego właśnie ludzie się boją. Boją się poczuć smutek, złość i lęk.
To jest największą przeszkodą w odzyskaniu zdrowia emocjonalnego.

Alexander Lowen

Chcesz więcej?

Wiele inspiracji i ćwiczeń znajdziesz na FB PORUSZENIE

W drodze do siebie ważna jest intencja

Pomyśl, PO CO to robisz? Dla kogo?Co chcesz zmienić? Czego potrzebujesz? Nigdy nie myśl, że musisz się zmienić, bo teraz nie zasługujesz na miłość i szacunek.

SPRAWDŹ w naszym kalendarzu, kiedy i gdzie będzie PORUSZENIE.

SPRAWDZAM

Jeśli nasze zdrowie psychiczne ma być stabilne i elastyczne, konieczne są momenty, w których zezwala się na całkowicie spontaniczne czynności - taniec, śpiew, wycie, bełkot, skakanie, jęczenie, zawodzenie. Ten, kto realizuje tę zasadniczą irracjonalność, nigdy nie poczuje się stary i znużony.
Alan Watts